Pokoje

Noclegi Warszawa Okęcie – co was w nich urzeka?

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, jak powinien wyglądać waszym zdaniem wymarzony pokój hotelowy? W jakich warunkach najprzyjemniej się wam odpoczywa, w jakich możecie sie zrelaksować i przede wszystkim – w jakich warunkach nie czujecie się, jakbyście przebywali w hotelu, a raczej w przyjemnej, podobnej własnemu domowi, atmosferze. Według nas to, czy noclegi na Okęciu w Warszawie będą ciepłym wspomnieniem, zależy w głównej mierze od samego hotelu. Pokoje lotnisko Warszawa w WAW Hotel sprawią, że poczujecie się jak w domu.

Pokoje Okęcie - Hotel Codziennie niecodzienny

Już sama bryła budynku powinna sprawiać, że na waszej twarzy pojawi się uśmiech zadowolenia czy zaskoczenia. Noclegi Warszawa Lotnisko Chopina - Hotel WAW jest średniej wielkości obiektem, posiadającym do dyspozycji gości pięćdziesiąt siedem pokoi o wysokim standardzie, wysmakowanych, przestronnych oraz odpowiadających gustom nowoczesnych ludzi. Sama bryłą hotelu jest wysmakowana i wybudowana zgodnie z najnowszymi architektonicznymi trendami, dzięki czemu doskonale wpasowuje się w obecnie obowiązujący, minimalistyczny styl. Dzięki temu każdy jest w stanie poczuć się u nas dobrze –miejski, energiczny zapał do działania łączy się z biznesową kreatywnością oraz opanowaniem. Słowem – jest to miejsce uniwersalne.

Noclegi Warszawa – lotnisko Chopina

Noclegi Okęcie - Bliskość lotniska to kolejny atut oraz kolejny powód, żeby odwiedzić właśnie WAW Hotel i skorzystać z jego znanej już w mieście gościnności. Nie musisz szukać czegoś specjalnego na odpoczynek – wszystko, co najlepsze, jest dostępne w zasadzie na miejscu. Prosty dojazd do tras S2,S7 oraz S8 jest dodatkowym atutem, jeśli zapragniesz nagle kontynuować swoją podróż lub zmienić jej kierunek. W naszych progach każdy strudzony drogą gość dostanie odpowiednią opiekę, wygodny pokój oraz niesamowity, finezyjny posiłek. Budynek hotelu jest przestronny i niełatwo jest się w nim zagubić, co również postrzegane jest przez odwiedzających za ogromną zaletę.

Noclegi Warszawa Okęcie – czym dysponuje hotel?

Najważniejsze w całym hotelu są jednak oczywiście miejsca noclegowe. Pokoje hotelu WAW przy lotnisku w Warszawie to różnorodność oraz możliwość dopasowania ich do własnych, indywidualnych potrzeb. Każdy z dwudziestu trzech pokoi można znaleźć komfort oraz najoptymalniejsze warunki do odpoczynku, a także darmowy dostęp do bezprzewodowego Internetu za pomocą Wi-Fi.

W jednoosobowych pokojach na dziesięciu do trzynastu metrach kwadratowych można znaleźć pojedyncze łóżka, a także niezbędne wyposażenie: suszarkę do włosów, kosmetyki, prysznic w niewielkiej, ale doskonale urządzonej i funkcjonalnej łazience. W pokoju znajduje się również telefon, biurko niezbędne do pracy oraz trzydziestodwucalowy telewizor.
Pokój jednoosobowy - Waw Hotel - Lotnisko Chopina Warszawa Okęcie

Oddane do dyspozycji gości dwuosobowe pokoje na Okęciu mierzą zwykle od piętnastu do dziewiętnastu metrów kwadratowych. Wyposażenie jest podobne – także znajdziemy w nich niezbędne do pracy biurko, telefon czy trzydziestodwucalowy telewizor, w łazience prysznic oraz suszarkę i niezbędne kosmetyki. Do wyboru są jednak łóżka – małżeńskie oraz pojedyncze.

Pokój dwuosobowy - Waw Hotel - Lotnisko Chopina Warszawa Okęcie
Pokój jdwuosobowy - Waw Hotel - Lotnisko Chopina Warszawa Okęcie

Pokoje trzyosobowe w standardzie posiadają dokładnie takie samo wyposażenie. Jeśli idzie o łóżka, goście mająco wyboru jedno małżeńskie wraz z jednym pojedynczym lub trzy pojedyncze. Powierzchnia trzyosobowych pokoi waha się między dwadzieścia a dwadzieścia cztery metry kwadratowe.

Pokój trzyosobowy - Waw Hotel - Lotnisko Chopina Warszawa Okęcie
Pokój trzyosobowy - Waw Hotel - Lotnisko Chopina Warszawa Okęcie
W pokojach czteroosobowych o powierzchni dwudziestu pięciu metrów kwadratowych można znaleźć łóżko małżeńskie oraz dwa pojedyncze łóżka lub też cztery łóżka pojedyncze, w zależności od wymagań gościa.

Pokój czteroosobowy - Waw Hotel - Lotnisko Chopina Warszawa Okęcie
Największe, pięcioosobowe pokoje, to powierzchnia dwudziestu sześciu metrów kwadratowych, na które składa się pięć pojedynczych łóżek oraz standardowe wyposażenie, znane w poprzednich wersji.
Pokój pięciosobowy - Waw Hotel - Lotnisko Chopina Warszawa Okęcie