Hotel

Hotel i Okęcie – najlepsze połączenie dla każdego

Podróżowanie mamy we krwi. Dzisiaj przemierzamy każdego dnia setki kilometrów nie zawsze jedynie w interesach, czasem dla niezwykłej przyjemności poznawania i zagłębiania się w Nowe i Nieznane. Hotel lotnisko Warszawa są dzisiaj dla podróżnych schronieniem, miejsce, w którym mogą odpocząć po trudach podróżowania i zwiedzania, ale również miejscami ogromnie ważnymi dla biznesowych spraw, spotkań, szkoleń czy konferencji. Hotel przy Okęciu w Warszawie to jedno z najlepszych miejsc, jakie można wybrać na punkt końcowy.

Recepcja - Hotel Warszawa Okęcie - Lotnisko Chopina - Hotel Przy Lotnisku

Hotel Lotnisko Chopina - Doskonała lokalizacja jest najważniejsza

Miejsce docelowe naszej podróży wybieramy zwykle ze względu na kilka czynników. Jednym z nich jest bliskość środków komunikacyjnych, dobre połączenie z lotniskami, dworcami czy możliwością natychmiastowego znalezienia się odpowiedniej trasie. Hotel przy lotnisku w Warszawie WAW oferuje to, czego podróżni oczekują najbardziej – zlokalizowany jest w bezpośredniej bliskości lotniska, z którego dojazd to przysłowiowy „rzut kamieniem”. Nieopodal znajduje się również droga krajowa S2, S7 oraz S8, zapewniająca kontynuowanie podróży niemal w tym samym miejscu, w jakim została zakończona. Ów hotel i lotnisko w Warszawie stanowi także świetną podstawę do stworzenia bazy wypadowej w celu zwiedzania miasta i jego najpiękniejszych zabytków. Wszystkie drogi prowadzą bowiem do jednego miejsca – hotelu WAW.

Budynek

Hotel Warszawa Okęcie – jaki jest jego charakter?

WAW Hotel lotnisko warszawa okęcie doskonale wpisuje się w dzisiejsze trendy – jest połączeniem tego, co w Warszawie najlepsze, a więc dynamizmu, energii oraz niespożytkowanych pokładów pozytywnego nastawienia z nowoczesnym designem, uwielbianym zarówno przez turystów, jak i miejscowych; ponadczasowym, którego architektura będzie zachwycać przez kolejne lata. Hotel w Warszawie przy Okęciu to również możliwość skosztowania biznesowego stylu życia, jakie w takich właśnie miejscach rozwija się i rozkwita najczęściej. Nowoczesne obiekty, takie jak WAW hotel przy lotnisku Chopina, są przygotowane na biznesowe spotkania oraz na konferencje dzięki ponad stumetrowej, przestronnej i odpowiednio zagospodarowanej powierzchni.

Hotel Lotnisko ChopinaBogata oferta – to jest to!

Najlepsze hotele przy lotnisku Chopina w Warszawie to te, które są w stanie zaoferować coś dla każdego, a więc nie tylko dla samych biznesmenów, ale również dla rodzin z dziećmi, dla par poszukujących wytchnienia, dla grup zorganizowanych oraz pojedynczych podróżników. Każdy z nich szuka dla siebie w podróży czegoś odmiennego, każdy z nich może to znaleźć w naszym obiekcie. Hotel Warszawa Lotnisko WAW jest miejscem raczej kameralnym, do dyspozycji gości oddanych jest 57 miejsc w pokojach o wysokim standardzie oraz tyleż samo miejsc parkingowych. Na miejscu czeka również znakomita kuchnia hotelowa, serwująca jedynie sezonowe dania, zgodne z cyklem wegetacyjnym, dzięki któremu gościom gwarantowane jest zawsze menu przygotowywane jedynie z najświeższych produktów. Finezyjny wygląd oraz niebanalny smak to jedna z naszych wizytówek, a dania przygotowywane są zgodnie z filozofią slow food. Hotel przy lotnisku Chopina to również możliwość czynnej rekreacji po godzinach spędzonych w samolocie lub samochodzie. Siłownia, przygotowana dla gości na poziomie -1, może dostarczyć przyjemnego wysiłku fizycznego o każdej porze, jaka zostanie wybrana, bez względu na dzień lub noc.

Hotel Lotnisko Warszawa – hotel dla biznesmenów

Nie trudno zgadnąć, że hotel Warszawa Okęcie zlokalizowany w sąsiedztwie lotniska jest najczęściej brany pod uwagę w kwestii organizacji szkoleń, konferencji czy międzynarodowych spotkań biznesowych. Hotel przy lotnisku w Warszawie nie jest wybierany przypadkowo czy jedynie ze względu na znakomitą lokalizację – w swojej ofercie posiada wszystko, co jest niezbędne do takiego rodzaju spotkań. Przestronna, stusiedmiometrowa sala konferencyjna, w całości zaciemniana oraz gwarantująca doskonałe warunki do skupienia się na kwestiach najważniejszych, niezbędne wyposażenie oraz nagłośnienie sali, a także laptop, telewizor czy projektor multimedialny, a także bezszelestna i dyskretna obsługa serwująca doskonałą kawę to najważniejsze rzeczy, jakich potrzeba w biznesie. Profesjonalizm jest tutaj zapewniony na każdym kroku, dlatego poważni ludzie świata sukcesu tak często decydują się na korzystanie właśnie z naszych usług.

Hotel Warszawa – lotnisko to początek

Hotel przy Lotnisku Chopina taki jak WAW Hotel przy lotnisku chopina to miejsce zdecydowanie uniwersalne, mogące zaspokoić potrzeby każdego podróżnego, bez względu na wysokość jego oczekiwań. To jednak przede wszystkim miejsce, w którym znajdziesz wytchnienie przed lub po podróży, w którym nabierzesz sił i zyskasz energię, jakiej ci potrzeba, żeby przebojem zdobyć świat.

WAW Hotel - Lokalizacja

  Centrum Warszawy 17 min - 11 km

  Lotnisko Chopina 9 min - 4 km

  Dworzec Centralny 20 min - 12 km

  Dworzec Zachodni 15 min - 10 km

  Galeria Mokotów 12 min - 7 km

  Centrum Łopuszańska 22 8 min - 5 km

  Centrum Krakowska 61 3 min - 1 km