Konferencje

 

Hotel na konferencje – Warszawa nie zna lepszego

waw1

Do dyspozycji Gości oddajemy wielofunkcyjną, klimatyzowaną i przestronną salę konferencyjną, wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny o powierzchni 107mk.

Sala z dostępem do światła dziennego zaciemniana roletami sterowanymi elektrycznie.  Przestronna, stwarza doskonałe warunki do organizacji szkoleń, wykładów motywacyjnych, czy spotkań integracyjnych.

Wyposażenie Sali konferencyjnej:

 • mikrofony bezprzewodowe
 • drukarki
 • podwieszany projektor lampowy xga w rozdzielczości do Full HD jasność 3200 ANSI lumenów
 • nagłośnienie sufitowe
 • laptop
 • TV LCD 65 cali
 • flipchart
 • 5 floor box w każdym po 3 gniazda prądowe rozmieszczone na 3 obwodach
 • dwa niezależne źródła Internetu, główny o prędkości pobierania danych do 33 Mb/s oraz prędkości  wysyłania danych do 28 Mb/s
 • toalety
 • ekran 2/3 m rozwijany elektrycznie

SALA KONFERENCYJNA
Hotel Konferencje - Spotkania Biznesowe Warszawa - Organizacja, Wynajem Sal

sala2

sala3

sala4Przerwa Kawowa

My wiemy, jak ważna jest jakość USŁUG KONFERENCYJNYCH, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę na przerwę kawową z naszymi wypiekami Hand Made. Pyszne drożdżówki, serniki i inne pyszności jeszcze gorące, podajemy prosto z pieca na bufet kawowy. Polecamy i zapraszamy !!!

kawa1kawa2kawa3

Wybranie odpowiedniego miejsca na konferencje biznesowe w Warszawie jest często kluczowe dla powodzenia całego spotkania, a jednak często ignorowane czy wybierane przypadkowo. W chwilach, kiedy ważą się losy przedsiębiorstw, kiedy w grę wchodzą duże pieniądze lub najważniejsze kontakty, a jeden uścisk dłoni może stworzyć lub zamknąć działalność, miejsce musi być do tego odpowiednio przygotowane oraz przystosowane. Wiedzą o tym profesjonaliści, jakich znajdziesz w najlepszym hotelu tego typu w Warszawie – WAW Hotel.

Konferencje Warszawa – wybierz najlepsze miejsce

Odpowiednim miejscem na konferencje w Warszawie będą miejsca strategiczne, zlokalizowane w niewielkiej odległości od lotniska, aby goście bez trudu mogli odnaleźć do niego drogę. Nasz hotel położony jest w możliwie najdogodniejszej lokalizacji – nieopodal Lotniska Okęcie, obsługującego wszystkie najważniejsze loty zarówno krajowe, jak i międzynarodowe. Nie ma potrzeby zamartwiać się o dotarcie punktualnie na czas, nawet jeśli lot był z jakiś względów opóźniony. Goście przybywający na konferencje również nie są poirytowani koniecznością stania w korkach, zanim znajdą się na miejscu, co przez wielu odbierane jest za ogromną zaletę.

Rozplanowanie hotelu – strategia jest ważna

Hotele konferencyjne, tak jak nasz, musi być przestronny i dawać gościowi poczucie, że znajduje się we właściwym miejscu oraz czasie. Spotkania biznesowe w Warszawie powinny odbywać się w jasno określonych punktach hotelu, do których można dotrzeć po znakach lub dzięki uczynnej obsługi hotelowej. Sala konferencyjna powinna znajdować się w centralnej części, do której z każdej strony obiektu można dotrzeć w tym samym czasie. Hotel WAW swoją salę konferencyjną ma właśnie w takim centralnie położonym punkcie – na II piętrze. Imponująca jest również jej powierzchnia – aż 107 metrów kwartowych do omawiania najróżniejszych, firmowych spraw czy do przeprowadzania szkoleń.

Sala konferencyjna Warszawa – co jesteśmy w stanie zaoferować?

W przypadku wynajęcia sali konferencyjnej w Warszawie w naszym obiekcie goście dostają do dyspozycji wszystko, co w takich chwilach jest potrzebne. Na stusiedmiometrowej powierzchni, przestronnej oraz możliwej do całkowitego zaciemnienia, uczestnicy mogą wygodnie rozsiąść się na swoich miejscach. Wnętrze jest przytulne, jasne, zachęcające do pochylenia się nad omawianymi zagadnieniami. Do dyspozycji gości, na wyposażeniu sali, znajdują się między innymi sprzęty nagłośnieniowe, takie jak bezprzewodowe mikrofony czy profesjonalne nagłośnienie, ale również multimedialny projektor, telewizor, laptop, LCD oraz niezbędne w wielu przypadkach drukarki. Przerwy umilane są kawowymi poczęstunkami w dowolnej ilości, zgodnie z zapotrzebowaniem gości.

Jak przebiega organizacja konferencji – Warszawa?

Wbrew pozorom całe przedsięwzięcie nie jest dzisiaj ani kłopotliwe, ani nadto czasochłonne. Organizacja konferencji w Warszawie ogranicza się dzisiaj do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu zainteresowanych z hotelem. Podczas rozmowy ustalane są wszystkie niezbędne szczegóły, takie jak czas przyjazdu oraz wyjazdu, ilość zaproszonych na szkolenie lub spotkanie uczestników, niezbędne elementy dodatkowe, jakie muszą być przez hotel zapewnione na ten czas, menu oraz harmonogram przebiegu spotkania, aby obsługa hotelowa wiedziała, w których momentach serwować posiłki lub kawę. Niewidoczna i dyskretna obsługa hotelowa to kolejny atut naszego obiektu – każdy dokładnie zna swoją rolę i dzięki temu nie można mówić o jakichkolwiek wpadkach.

Wynajem sal konferencyjnych Warszawa – skorzystaj z pakietów

Popularność organizowania szkoleń w miejscach znajdujących się poza murami firm staje się dzisiaj codziennością – reprezentacyjne miejsce oraz znakomita obsługa konferencji czy spotkania to połowa sukcesu, którą bierzemy na swoje barki. Pełen sukces leży już tylko w twoich rękach. Wynajem Sali konferencyjnej w Warszawie nie jest drogą inwestycją, jeśli wybierze się odpowiedni hotel. W WAW Hotel możesz skorzystać z promocyjnych ofert konferencyjnych, dzięki którym za niewielką, wręcz symboliczną kwotę masz do dyspozycji wynajem sali konferencyjnej w Warszawie, ale również zapewniony parking na cały czas spotkania, całodzienną przerwę kawową, sukcesywnie uzupełnianą, a także znakomity lunch, przygotowywany na miejscu zgodnie z życzeniem przez naszych najlepszych kuchmistrzów.