Restauracja / Catering / Lobby Bar

ŚNIADANIA W WAW HOTEL

Śniadania w WAW Hotel serwujemy codziennie w godzinach 06.30 - 10.00

Koszt śniadania to 35 PLN.

Dla gości, którzy wcześniej opuszczają hotel i zgłoszą w recepcji chęć
zabrania ze sobą śniadania, przygotujemy pyszny zestaw na wynos.

Menu śniadaniowe zawiera bogatą ofertę dań mięsnych i wegetariańskich.
Proponujemy dania własnego wyrobu, takie jak pieczone mięsa, świeże bułki
oraz słodkie wypieki, takie jak drożdżówki czy pyszne domowe ciasta lub
muffiny.
IMG_0020
Odkryj smaki i zapachy z wybornego menu naszego szefa kuchni. Ofertę dań zmieniamy zgodnie z porami roku aby wykorzystać sezonowość i zachować najwyższą jakość i świeżość produktów. Współpracujemy z lokalnymi dostawcami na nasze potrawy przygotowywane są w filozofii slow food. Przekąski Finger Food przygotowywane na bankiety i spotkania biznesowe zaskoczą wszystkich nie tylko smakiem ale również finezyjnym wyglądem. Na bogate śniadania w formie bufetu, pyszne lunche i kolacje zapraszamy na poziom -1.

restauracja - WawHotel
Catering – oferujemy Państwu skomponowanie profesjonalnej oferty menu w zależności od okoliczności, aranżację bufetów tematycznie, dowóz, doświadczoną obsługę kelnerską i kucharską, meble cateringowe, zastawę cateringową. Jeżeli planują Państwo, ważne wydarzenie w swojej firmie, spotkania zarządu, uroczyste otwarcie, bankiet czy galę zapraszamy do kontaktu.

catering
W Lobby Barze dostępny jest automat Vendingowy z przekąskami oraz zimnymi napojami. W kąciku barowym na naszych Gości czeka ciepła kawa i herbata.
To eleganckie miejsce na pyszną i aromatyczną kawę, podczas porannej lektury prasy.